Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama

Epoksi Zemin Kaplama Nedir?

Epoksi zemin kaplama hakkında yapılan araştırmalar göstermektedir ki Türkiye çapında birçok sektörde gerek iç mekan gerekse dış mekânlarda tercih edilen bir uygulamadır.  Epoksi zemin kaplama uygulama esnasında olumsuzlukların yaşanmaması adına zemin etütlerinin doğru yöntemlerle gerçekleştirilmesi gerekli olan bir uygulamadır.

Bu sebeple firmamız gibi konusunda uzman olan işletmelere güvenebilir, tercihleriniz arasına alabilirsiniz. Günümüz koşullarında rekabet piyasasının bu denli hareketli olduğunu düşünürsek bu rekabet ortamında kazanan firma olmanın ne kadar zor olduğunu da anlayabilirsiniz. İşletmemiz müşteri memnuniyeti hususunda oldukça dikkatli davranan, müşteri taleplerini can kulağı ile dinledikten sonra uygulamalar hakkında bilgiler aktaran ve fiyat bilgisi için muhakkak uygulama alanını görmek isteyen firmaların başında gelmektedir.

Epoksi Zemin Kaplama Örnekleri

Son dönemin popüler uygulaması olan epoksi, birden fazla seçeneği ile de dikkat çekmektedir. Bunlara örnek olarak da 3d epoksi kaplama, solvent içermeyen ya da solventli kaplama örnekleri verilmektedir. Aynı zamanda su bazlı epoksi gibi uygulamalar da sağlıklı olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Tüm bu epoksi zemin kaplama örnekleri de çok çeşitli alanlarda uygulanabilen yöntemlerdir. Önceleri daha çok sanayi bölgelerinde kullanılan bu yöntem, günümüzde artık ev ve ofisler için de tercih edilmektedir. Özellikle de dekoratif özelliği yüksek olan epoksi örneklerine evlerin ıslak hacim alanlarında raslanılması mümkündür.

Epoksi ile yapılan zemin kaplama uygulamaları, gıda depolarında, su depolarında ya da çeşitli fabrikalarda da tercih edilmektedir. Tüm bunların yanında otopark gibi yoğun alanlarda da epoksi ile yapılan zemin kaplama yöntemleri uygulanmaktadır. Epoksi ile yer döşeme örneklerine Dr. Epoksi firması üzerinden de ulaşılabilir. Firmanın yapmış olduğu işlere de göz atılarak bu uygulamanın en popüler örneklerinin bulunması mümkündür.

Epoksi Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Epoksi zemin kaplama hem endüstriyel hem de dekoratif amaçlı kullanımlara uygun olduğunda geniş bir kullanım alanına sahiptir. Epoksi zemin kaplama genel olarak, tüm endüstriyel tesis ve fabrikalarda, hastaneler, otoparklar, galeriler, depolar, laboratuvarlar vb yanı sıra mimari dekorasyon amaçlı cafe, restaurant ve evlerde de kullanılmaktadır.

Daha fazla bilgi için; Endüstriyel zemin kaplamalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Epoksi zemin kaplamanın kullanım alanları;

 • Hastaneler
 • Sağlık kuruluşları
 • İlaç üretim yerleri
 • Otoparklar
 • Tavuk kesim yerleri
 • Et kesim ve üretim yerleri
 • Konfeksiyon atölye ve fabrikaları
 • Mağazalar
 • Fabrikalar
 • Spor merkezleri
 • Eğlence mekanları
 • Cafe ve restoranlar

Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması

Epoksi kaplamalar, duvarların, zeminlerin ve diğer yüzeylerin kaplanması ve daha düzgün görünmelerinin sağlanması için kullanılan bir kaplama türüdür. Bu kaplama türünde, etkin bir kaplama yapılması için, en etkili araçlarla, en etkili malzemelerin karıştırılması gerekmektedir. Bu şekilde yapıldığı takdirde, epoksi kaplamaları daha sağlıklı olacak, daha sağlam olacaklardır. Bu gibi özellikler dolayısı ile epoksi kaplamalar tercih edilmektedir. Epoksi kaplamalardan önce, epoksi nedir bilmek gerekir. Epoksi; içerisinde reçine barındıran, çok yönlü bir yapı malzemesidir.

Solvent içermeyen bu yapı malzemesi, kullanıcılarına çok sayıda avantaj sağlamaktadır ve bu nedenle tercih edilmektedir. Tercih edilmesinin yanında, maliyet açısından uygunluğu da yer almaktadır. Bu konular geride kaldıktan sonra, önemli olan bir diğer soru; Neden epoksi zemin kaplama tercih edilmelidir? Sorusudur. Epoksi kaplamalar, zemin kaplamalar konusunda oldukça fazla tercih edilmekte ve bundan dolayı özellikleri çeşitlenmektedir. Epoksi uygulamalarını dekoratif epoksi kaplamalar ve endüstriyel zemin kaplamalar olarak iki ana gruba ayırabiliriz.  Epoksi zemin kaplama çeşitleri yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

En çok tercih edilen epoksi kaplama sistemleri şunlardır;

1- Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama

Self leveling eposki zemin kaplama, İki bileşenli ve renkli reçine sisteminden oluşan solvent içermeyen zemin kaplama sistemidir.

Kendiliğinden yayılan zemin kaplama olarak da bilinen bu sistem düz, pürüzsüz, parlak ve hijyenik bir son kat oluşturur. Oluşan bu kaplama araç (otomobil, transpalet, forklift vb) trafiğine ve sıvı temasına dayanımlı geçirimsiz yüksek performanslı bir kaplama oluşturur.

2- Tekstürlü Epoksi Zemin Kaplama

Özellikle kaymazlık istenen alanlarda sıklıkla tercih edilen, iki bileşenli, renkli ve solventsiz bir zemin kaplama sistemi olan tekstürlü epoksi zemin kaplama, ortakal kabuğu desenli son kat görünümüne sahip olan bu sistem kaymaz dekoratif bir son kat görünümüne sahiptir. Bu sistem tamamen kuruduktan ve kimyasal reaksiyonunu tamamladıktan sonra sınırlı araç trafiğine ve sıvı temasına dayanımlı hijyenik bir kaplama oluşturur.

3- Antistatik Epoksi Zemin Kaplama

Antistatik epoksi zemin kaplama, retim alanlarında oluşan yoğun elektrik akımını üzerine çekerek topraklama yoluyla güvenli sınırlar içerisinde tutan zemin kaplama sistemidir. İki bileşenli, renkli, self leveling özellikte ve solvet içermez.

4- Multilayer Epoksi Zemin Kaplama

Multilayer epoksi zemin kaplama ağır yük ve yüksek kimyasal dayanım istenen endüstriyel tesislerde kullanılan zemin kaplama sistemidir. Self leveling veya tekstürlü son kat görünüm seçenekleri vardır.

5- Epoksi Mortar Zemin Kaplama

Epoksi mortar zemin kaplama, yüksek oranda aşınmış beton zeminlerin sağlamlaştırılması amacı ile kullanılan zemin kaplama sistemidir. Silis kumu ve epoksi reçine karışımında oluşan harcın zemine dökülerek sıkıştırılma ile uygulaması vardır. Oluşan kaplama sistemi yüksek basma ve çekme dayanımının yanı sıra kimyasallara karşı dirençlidir.

Epoksi Zemin Kaplamanın Ne Avantajları Var?

Epoksi zemin kaplamaları, tercih edilme sürecinde çok kararsız kalmayı gerektiren bir kaplama türü değildir. Bu kaplama türünün sağladığı avantajlar, insanların tercihlerini doğrudan etkilemektedir. Neden epoksi zemin kaplama tercih edilmelidir? Sorusunun cevabı, avantajları dolayısıyla olarak verilebilir. Çünkü epoksi kaplamalar, sağlamlık, dayanıklılık, sağlık açısından olumlu yönleri, suya karşı dayanıklı olması sebebiyle, çokça tercih edilmektedir. Epoksi kaplamaların yoğun olduğu bu dönemde, kullanıldığı alanlarda çeşitlilik göstermektedir.

Epoksi kaplamanın avantajları ve sağlık konusundaki faydaları nedeniyle birçok alanda tercih edilmektedir. Endüstriyel alanlarda, su tutucu ve dayanıklı olması sebebiyle, alışveriş merkezlerinde ve hastanelerde, kaygan olmaması sebebiyle, yine alışveriş merkezlerinde hoş görüntü sağlaması sebebiyle, sağlık açısından bakterilere karşı bir duvar olması sebebiyle, çokça tercih edilmektedir.

Epoksi kaplamaların, yoğun olarak kullanılmasında ve kullanılmaya devam edilmesinde, içerisindeki yapı malzemelerinin kalitesi ve uygulanması etkili olmaktadır. Böylece epoksi yer kaplamaları, günümüzün neredeyse her alanında yoğun bir şekilde kullanılmaya devam edecektir.

Epoksi Zemin Tercih Edilmesinini Sebepleri Nelerdir?

Uygulandığı zemine sımsıkı yapışması, daha sonra herhangi bir kayma veya eğilme gibi durumlar ile kişileri karşı karşıya bırakmaması sebebi ile epoksi uygulamaları sık sık kullanılır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus, epoksi uygulamasının, uygun alanlara entegre edilmesidir. Genel çerçevede bakıldığında, bu işlemi yerine getiren pek çok epoksi zemin kaplama firması, işini hakkıyla yerine getiremiyor. Bu durum da bazı temel sorunları gün yüzüne çıkarıyor. Peki, bu sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için ne yapmak gerekir? Elbette ki epoksi zemin kaplama uygulama alanları nerelerdir? Bunun bilinmesi gerekir. Firmamızda uzman ve eğitimli personeller çalıştığı için, bizlere ulaştığınız andan itibaren her türlü bilgiyi ve hizmeti kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri

Epoksi zemin kaplamanın yapıldığı yerler

Epoksi zemin kaplama uygulamalarımız ile ilgili hizmet talepleriniz için drepoksi.com web adresimiz üzerinden tarafımıza iletmeniz mümkün olacaktır. Gelişmiş ve gelişmeye devam eden ülkelerin büyük bir çoğunluğunda hızla yayılan bir hizmet olması sebebi ile her geçen gün sektörde epoksi uygulaması yapan kişilerin sayıları da artmaktadır. Epoksi uygulamasının faydaları, kullanıcıya sağladığı avantajları düşündüğünüzde uygulamayı yaptırma kararını daha net bir şekilde almanız mümkün olacaktır. Epoksi uygulaması hakkında hiçbir bilgi ve tecrübeye sahip olmayan işletmelerden uzak durulması yararınıza olacaktır. Bu tarz işletmeler hem kendi isimlerini lekeledikleri gibi epoksi uygulamalarını layığı ile gerçekleştiren işletmelere karşı güveni de zedelemektedirler. Bu sebeple siz değerli müşterilerimizin bu hususta dikkatli olmasını önemle rica ederiz.

Epoksi zemin kaplama işlemi gerçekleştirilirken zemin üzerinde gezilmemesi gerekmektedir. Bu sebeple uzman bir uygulama ustası epoksiyi ne şekilde uygulayacağını, zeminde nereden başlayacağını bilmelidir. Gerçekleştirilen hatalar uygulama alanlarındaki estetiğin bozulmasına yol açacaktır. Hatasız ve sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız sizleri de ofislerimize uygulamalarımız, fiyat politikamız ve maliyet hesaplamalarımız hakkında bilgi vermek üzere beklemekteyiz. İletişim numaralarımıza drepoksi.com adresimiz üzerinden ulaşabilir, epoksi uygulamalarımız hakkında çok daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Çok yüksek bir maliyete katlanmadan şık ortamlar oluşturmak istiyorsanız, ithalat ihracat üzerine faaliyet gösteren bir geniş bir ofisiniz var burada üst düzey misafirlerinizi ağırlıyorsanız gelin sizler için önemli olan mekânlara daha büyük değer katalım.

Epoksi Zemin Kaplama Avantajları

Epoksi zemin kaplama nedir? Hangi amaç için ve nerelerde kullanılır? Avantajları ve özellikleri ve çeşitleri nelerdir? gibi tüm soruların cevapları burada.

Epoksi zemin kaplama, sıvı halde uygulanan ve tamamen kuruduktan sonra uygulandığı zemini yoğun kullanım ve her türlü sıvı temasından kaynaklı aşınmalara karşı koruyan zemin kaplama çeşididir.  Epoksi zemin kaplama, son yılların trend zemin kaplama sistemi olmakla beraber hem endüstriyel hem de dekoratif uygulamalarda yüksek performansından dolayı sıklıkla tercih edilir.

Epoksi zemin kaplama, betonu son derece dayanıklı hale getirir. Dayanıklı, estetik görünümü, uygulama süresi ve çeşitleriyle tercih edilen bir zemin kaplama sistemidir.

1- Dayanıklılık

Epoksi, her türlü aşınmaya karşı dayanıklıdır ve kolay temizlenir.

2- Estetik Görünüm

Parlak, renkli ve dekoratif bir görünüm oluşturarak mimari tasarımlarızını bütünler.

3- Uygulama süresi

Epoksi zemin hızlı ve kolay uygulanabilir.

4- Uzun Ömür

İyi uygulama ile uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

5- Çeşitli Stiller

Kusursuz, pürüzsüz, zarif bir parlaklık yaratan çeşitli renkleri mevcuttur. Ayrıca cipsler eklenerek görünümü özelleştirilebilir.

6- Güvenlik

Epoksi zeminler, beton zeminlerde kaymazlık oluşturur aynı zamanda ısı ve yangınlara karşı dayanım sağlar.

Epoksi Zemin Kaplama Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Birçok sanayi ve endüstriyel tesis, depo ve ticari bina işçi ve ekipman için temiz ve güvenli koşulları sağladığı için epoksi zeminlere güvenmektedir. Epoksi zemin kaplamalar, dayanıklı yapısı sayesinde ağır yüklere karşı uzun süre dayanan,  pürüzsüz ve dayanıklı bir yüzey sağlamak için beton zeminlere uygulanır.  Dekoratif bütünlük oluşturması açısından da sıklıkla kullanılan bir zemin kaplama sistemidir. Düz, pürüzsüz ve parlak görünümü sayesinde mimari tasarımların vazgeçilmez bir parçası olan trend zemin kaplama uygulamasıdır.

Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri

Epoksi zemin kaplamanın bir çok avantajı bulunmaktadır bu avantajlar;

 • Epoksi, iç alanların parlaklığını önemli ölçüde artırabilen parlak bir yüzey oluşturur.
 • Ağır ve sürekli trafiğe dayanabilen dayanıklı, yüksek performanslı bir yüzey sunar.
 • Hızlı ve kolay uygulanır, bakım ve temizliği oldukça kolaydır.
 • Dayanıklı ve hijyeniktir.
 • Depolar ve endüstriyel alanlar için idealdir.
 • Yağ lekelerine ve suya karşı dayanıklıdır.
 • Uzun yıllar dayanım sağlayan eksiz bir yüzey oluşturur.
 • Üretim tesislerinde kimyasalların aşındırıcı etkilerine karşı dayanıklı bir yüzey sağlar.
 • Kaymaz bir yüzey oluşturduğundan gelişmiş güvenlik sağlar.
 • Ekipman hareket yolları oluşturmak ve / veya yürünebilir alanları tanımlamak için farklı desenlerde uygulanabilir.
 • Mevcut beton zeminlerde aşınma ve yıpranmayı önler.
 • Ürüne bağlı olarak yeni veya eski beton üzerine uygulanabilir.
 • Çok az bakım gerektirir.

Epoksi zemin özellikleri açısından bakıldığında özellikle beton zeminlerin partiküler bir kaplama düzlemi sağlanması açısından kullanılmaktadır. Uygulama yapıldıktan sonra tamir olanağı sunması ve uygulanan zeminlerde dekoratif bir görünüm elde edilmesinden dolayı son yıllarda oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

Epoksi zemin özellikleri arasında kürlenme zamanının da daha kısa olduğunu belirtmek isteriz. Epoksi reçineler sıvı halden kolaylıkla katı hale geçebilmekte, sert ve elastiki bir katı kaplayıcı maddeye dönüşebilmektedir. Bu nedenle bu koruyucu özelliğinden ötürü özellikle denizcilikte kullanılan boylarda, döşemelerde, yapıştırıcılarda, izolasyon malzemelerinde, sağlamlaştırılmış tekstil ve plastik ürünlerde gibi daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Epoksi zemin özellikleri, 1mm ve 3mm kalınlığında uygulanan epoksi sistemleri kimyasal maddelerden etkilenmeyen, mekanik mukavemeti yüksek, kolay temizlenebilen, kaydırmaz ve tozumaz özelliklere sahip dayanıklı bir yapı malzemesi olarak da tanımlanabilir. Özellikle son günlerde iç dekorasyon yapan mimarlar tarafından da tercih edilen epoksi zemin kaplamalar sayesinde muhteşem estetik görünümler ortaya çıkmaktadır.

Bu nedenle dekorasyon dünyasında vazgeçilmez ürün grupları arasında yerini almış ve 21. Yüzyılın dekorasyon trendleri arasına girmeyi başarmıştır. Epoksi zemin özellikleri bakımından sağladığı bunca avantajının yanında çatlamaz, kırılmaz ve çekici bir güzelliğe sahip değişik renk alternatiflerini de size sunar. Bunun için dekoratif dizaynların olmazsa olmaz yapı malzemelerinden biridir.

Epoksi zemin özellikleri uygulama açısından da birçok kolaylık sağlamaktadır. Kolay kuruması ve kokusuz olması nedeniyle de günlük rutin işlerinizi yapmanıza da engel teşkil etmez. Zengin renk ve desen yelpazesine sahip olan epoksi sistemler ile hayalinizde ki tasarımları kendi yaşam alanlarınıza uygulatabilirsiniz.

Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir husus vardır. O da; epoksi zemin kaplama uygulaması için tercih edeceğiniz firmanın yetkinlikleri ve sektördeki yeridir. Özel bir uygulama gerektiren epoksi zemin kaplama işlemlerinizi yaptırmadan önce mutlaka detaylı bir araştırma yapmalı ve en profesyonel olan firmayla çalışmayı tercih etmelisiniz. Aynı zamanda seçeceğiniz firmanın epoksi ustalarının da profesyonel bir ekipten oluşması epoksi zemin özellikleri faydalarından yararlanmanızı kolaylaştıracaktır.

Epoksi zemin özellikleri ve diğer epoksi sistemleri hakkında da detaylı bilgilere ulaşmak için sistemzde paylaştığımızı diğer yazılarımızı okuyabilir veya irtibat telefonlarımızdan bizleri arayarak cazip fiyat tekliflerimizle birlikte sağladığımız hizmetlerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve sektördeki öncü pozisyonumuzla sizlere en kaliteli ve en uygun epoksi hizmetlerimizi ulaştırmak için gayret ediyoruz. Bu nedenle tüm epoksi kaplama işlemlerinizi nitelikli epoksi uzmanlarımızın ellerine güvenle teslim edebilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Uygulama Süresi

Epoksi zemin kaplama sistemleri katlar halinde aşamalı olarak uygulanır.

 • Yüzey hazırlığı: Epoksi zemin kaplama uygulamasında ki en önemli aşamadır. Uygulama yüzeyi mekanik yöntemler ile (elmas ile zımparalama veya kumlama vb) pürüzlendirilir. İşlem sonucunda ortaya çıkan çatlak, çukur veya beton bütünlüğünü bozan olumsuzluklar epoksi mortar harç ile tamir edilir.
 • Epoksi astar uygulaması: Yüzey hazırlığı tamamlanmış alana epoksi astar reçinesi ve kuvars kumu karışımı mala ile uygulanır. Epoksi astar yaş iken üzerine kuvars kumu serpilir ve kuruması için beklenir. (24 saat). Ertesi gün yapışmayan kuvars kumu endüstriyel makinalar ile vakumlanarak temizlenir.
 • Ara kat epoksi kaplama uygulaması: Renkli epoksi zemin kaplama reçinesi mala ile yüzeye uygulanır ve kuruması için beklenir. (24 saat). Kuruma sağladıktan sonra ara kat epoksi kaplama hafif silinir.
 • Son kat epoksi kaplama uygulaması: Renkli son kat epoksi zemin kaplama reçinesi tekniğine uygun olarak uygulanır.
  Bahsetmiş olduğumuz epoksi zemin kaplama uygulama aşamaları ve bekleme süreleri göz önünde bulundurulduğunda; epoksi zemin kaplama sistemleri için ortalama 4 veya 5 gün arasında uygulama süresi düşünülmelidir. Bu süre metraj artış gösterdikçe paralel oranda artacaktır.

Epoksi Zemin Kaplama Nasıl Yapılır?

Genellikle beton yüzeylere uygulandığını varsayarsak, ilk önce betonun nem ve sıcaklığının ayarlanması gerekir bu da kürleme uygulanarak mümkün olur. Daha sonra nemden arındırılmış yüzeyin temizliği yapılır. Eğer daha önce herhangi bir kaplama var ise, yüzeyden kazılarak sökülür ve epoksi uygulaması için hazır hale getirilir. Uygulama yapılacağı zaman, hava şartları da göz önünde bulundurulmalıdır. Yağışlı olmayan ve nem oranı düşük, sıcaklığın 22 derece civarı olduğu bir günde epoksi zemin kaplama yapılması daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

Çeşitli solvent ve asitler ile kazılan yüzeyin gözeneklerinin açılması sağlanır. Bir fırça yardımı ile iyice temizlenen yüzey, bol su ile durulanarak bu çözücülerden arındırılır. Eğer ki yüzey istenilen pürüzsüzlüğe ulaşmamış ise, yine asit ve diğer çözücülerle temizleme işlemi tekrar edilir. En son ki aşama da durulanmış yüzey birikmiş sularından arındırılır. Çatlaklar ve yontulan bölgelerde dahil olmak üzere kurutma işlemi gerçekleştirilir.

Epoksi ‘reçine ve sertleştirici’ olamak üzere iki bileşenden oluşan bir maddedir. Epoksi zemin kaplama yapılırken bu iki madde bir kapta karıştırılır. Bu karışımın süresi dolmadan uygulanması gerekir. Eğer evinizde kendiniz uygulamayı düşünüyorsanız bir maske yardımı ile solventlerin yayacağı kokuya karşı önlem almalısınız. Hazırlanan karışım bir mala yardımı ile kat kat uygulanır. İlk tabaka çok ince olur ve zemindeki yüzeyi ve gözenekleri kaplar. Epoksi zemin kaplama yapıldıktan sonra ilk katman kurumaya bırakılır.

Bu durumda zemini, toz, kir ve insanlardan uzak tutmak için kapıyı kapatmakta ve içeri girilmemesi hususunda uyarı levhası asılmasında fayda vardır. Ilk tabaka kuruduktan sonra, ikinci kat uygulamaya geçilir. Bu da aynı şekilde ilk kat uygulaması gibi tekrar edilir. Bu son katman atılırken dikkat edilecek husus parlak yada kaygan bir yüzey isteyip istenilmemesi. Eğer mat ve kaymaz bir zemin isteniliyorsa bunun için epoksiye çeşitli dolgu maddeleri eklenebilir. Bu şekilde kat kat kaplama yapıldıktan sonra epoksi zemin kurumaya bırakılır.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi kaplama yapılacak zeminin tamirat durumu (zeminin aşınma seviyesi ve sağlamlığı) veya cinsi (beton, fayans, seramik vs), kullanım amacına oranla belirlenecek epoksi zemin kaplama sisteminin yanı sıra, epoksi kaplama yapılacak alanın metrajı da epoksi zemin kaplama fiyatlarını belirleyen faktörleri oluşturmaktadır. Epoksi zemin kaplama ücretleri ile alakalı detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Yorumları

4 Yorumlar
 1. Soykan Kömürcü 15 Mayıs 2020 at 14:59 Cevapla

  Fabrikamıza epoksi zemin kaplama yaptırmak için yapmış olduğumuz araştırmalarımızda Dr epoksi ile tanıştık ve bize çok yardımcı oldular.
  Epoksi zemin kaplama öncesi ve sonrasında da hizmet memnuniyeti oluşturduğunuz için teşekkür ederiz.

  • Kıymetli yorumunuz için teşekkür ederiz Soykan Bey,
   Farklı projelerde tekrar görüşmek üzere.

   Dr. Epoksi Ekibi

 2. Çağlayan Çatal 26 Haziran 2020 at 07:21 Cevapla

  Laboratuvarımızın bir kısmını epoksi zemin kaplamak istiyoruz. Kaplanacak alan yaklaşık 45-50 metrekaredir.
  Konuyla ilgili geri dönüşlerinizi bekler iyi çalışmalar dileriz.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  WordPress Uzmanı: Buğra Yazar

  Adres:

  İçerenköy Mah. Değirmenyolu Cad. No: 18 Kutay İş Merkezi B Blok K: 4 Ataşehir/İstanbul

  Telefon:

  +90 532 153 59 79

  E-Posta

  info@drepoksi.com

  Call Now Button