Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama Nedir?

Uygulandığı alanlara şık ve ferah bir tasarım kazandıran dekoratif zemin kaplama sistemleri gün geçtikçe popülerliğini artırıyor. Dekoratif epoksi zemin kaplama, Cafe, Restaurant, Otel lobisi zemini gibi alanlarda estetik ve göz alıcı zeminler oluşturmanıza olanak verir.

Dekoratif Zemin Kaplama Uygulaması

İç mekanlarda sıklıkla karşımıza çıkan dekoratif zemin kaplama uygulaması, dış mekanlarda da farklı dekorasyon materyalleri ile bütünlük sağlaması ve kullanım rahatlığı ile karşımıza çıkıyor.

Estetik ve Şık Görünümler İçin Dekoratif Zemin Kaplama

Şık bir görünüm, kaliteli bir uygulama, talep edilen her türlü detayın yansıtılabildiği bir kaplama türü arayışında iseniz, bunun tek karşılığı epoksi zemin kaplamadır. Çünkü epoksi zemin kaplama uygulamalarında talep ettiğiniz her seçenek en etkin şekilde zemine uygulanabilir ve bu nedenle de herhangi bir problem ile karşılaşılma ihtimalini tamamen ortadan kaldırır.

Firmamız uzun yıllardır epoksi zemin kaplama hizmeti verdiğinden dolayı herhangi bir problem ile karşılaşma ihtimaliniz yoktur. Çünkü tüm hizmetlerimiz hem garantili, hem de oldukça uygun fiyatlıdır.

Cafe, restaurant, mağaza ve alışveriş merkezleri başta olmak üzere, iş yerleri, peysaj alanlarında ve daha pek çok alanda dekoratif epoksi zemin kaplama uygulamalarına yer verilmektedir. Ancak bu tür uygulamaları hayata geçirirken, alternatif dekoratif zemin kaplama türlerinden size en uygun olan sistemi seçmek ve uygulamak önem taşır.

Dekoratif epoksi zemin kaplama kapsamında tercih edebileceğiniz sistemlerimiz şunlardır:

Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama

Düz ve parlak bir yüzey oluşturmasının yanı sıra, renk alternatifleri ile de bütünleyici tasarımların vazgeçilmez bir parçası olarak tercih ediliyor. Kolay temizliği ve zor aşınma özellikleri ile görüntüsünden ödün vermeden uzun yıllar kullanılabiliyor.

Epoksi Boya

İnce bir dekoratif zemin istenen alanlarda tercih edilen geniş renk yelpazesine sahip bir kaplama çeşididir. Hızlı ve kolay uygulama, kısa bekleme süresi ile eşsiz zeminler oluşturulabilen bir alternatiftir.

Terrazzo Zemin Kaplama

Sınırsız renk ve desen kombinasyonu ile eşsiz tasarımlar oluşturmanızı kolaylaştıran terrazzo zemin kaplama, mimari tasarımların vazgeçilmez bir parçası olarak göze çarpıyor.

Hayalinizdeki tasarımların zemine aktarılmasını son derece kolaylaştıran bu zemin kaplama sistemi ile göz alıcı ve özgün zeminler elde etmeyi mümkün kılıyor.

Terrazzo inanılmaz derecede dayanıklı yapısı, anti bakteriyel oluşu ve sıvı temasına dirençli yapısı ile sık kullanılan alanlarda tercih ediliyor.

Terrazzo zemin kaplama zemin kaplama sisteminin başlıca kullanım alanlarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Havaalanları
 • Metrolar
 • Ofis zeminleri
 • Cafe- restaurant zeminleri
 • Mağaza zeminleri
 • Alışveriş merkezleri
 • Hastane ve sağlık kuruluşları

Stone Carpet (Kuvars Taş Halı Zemin Kaplama)

Stone Carpet, renkli doğal kuvars taşlarının ultraviyole dayanımlı epoksi reçine ile bağlanarak zemine uygulanması ile elde edilen son derece dekoratif, kullanışlı ve uzun ömürlü bir zemin kaplama çeşididir.

Sınırsız renk seçeneği ile peysaj alanlarında, ofis zeminlerinde, park ve bahçelerde, havuz kenarlarında, cafe-restaurant zeminlerinde, kısacası hem dış hem de iç mekanlarda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir zemin kaplama alternatifidir.

Kaymaz özellikte olup, yekpare uygulaması ile mimari tasarım bütünlüğünü bozmadan uygulanabilir.

Çevre dostu olup, kolay temizlenebilir, zamanla sararma ve solma yapmaz, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aklınızda olan bir şekil veya desen var ise, bu görseli zemine etkin bir şekilde yansıtabiliriz. Çünkü dekoratif zemin kaplama hizmetleri ile bu tür değişkenler ve varyasyonlar kolay bir şekilde zemine entegre edilebilir. Dekoratif epoksi zemin kaplama uygulamaları arasında da çokça tercih edilen bir sistem olduğu için, firmamızda en çok talep edilen epoksi kaplama türleri arasındadır.

Bununla beraber, dekoratif bir özelliğe sahip olması, kaplamanın değersiz olmasına sebep olmaz. Aksine, dekoratif özellik gösteren epoksi zemin kaplamalar, pek çok avantaj sağlar ve firmamız tarafından garantilidir. Peki, bu tür epoksi kaplamalarda nelere dikkat edilmesi gerekir?

 • Epoksi kaplama hizmetinin yerine getirilmesi için, zemin etüdünün en iyi şekilde yapılması gerekir. Çünkü zemin iyi bir şekilde analiz edilmezse, epoksi kaplama hizmeti değersiz ve etkisiz olacaktır.
 • Uygulama kalınlığı ve buna bağlı olarak kullanılması gereken reçine miktarları kaplama kalitesini doğrudan etkileyeceğinden, bu noktaya önem gösterilmelidir.
 • Epoksi uygulamalarının gerçekleştirilmesinde, alanda başka çalışan ekip veya ekipmanın bulunmaması gerekmektedir.

Epoksi kaplama hizmeti ile ön planda olan firmamız, yukarıdaki yönergelere dikkat ederek, sizlere profesyonel bir dekoratif epoksi zemin kaplama hizmeti sunmaktadır. Eğer sizlerde bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Dekoratif Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Dekoratif epoksi zemin kaplama fiyatları araştırırken 15 yılı aşkın süredir verdiğimiz mühendislik hizmeti ihtiyaçlarınız doğrultusunda zemin kaplama sistem seçiminize ışık tutacaktır. Sektörde lider konumda olan firmamızın yaptığı başarılı endüstriyel zemin kaplama uygulamalarını referanslarımızdan inceleyebilir, garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  WordPress Uzmanı: Buğra Yazar

  Adres:

  İçerenköy Mah. Değirmenyolu Cad. No: 18 Kutay İş Merkezi B Blok K: 4 Ataşehir/İstanbul

  Telefon:

  +90 532 153 59 79

  E-Posta

  info@drepoksi.com

  Call Now Button